Kaisma Suurjärve majutuse hinnad

Hubased puhkemajad

Kaisma Suurjärve Puhkeala – kaunid puhkemajad sobivad väiksemale seltskonnale puhkamisek ja ööbimiseks. Suuremale seltskonnale saame pakkuda päikeseterrassi sündmuste korraldamiseks.

150€ / öö

Saunamaja

Kaisma Suurjärve Puhkeala pakub saunamaja järvevaatega, täiuslik peredele otsimas elamust ning romantikat looduses. Majutamine toimub kahes eraldi toas, milles on kummaski kolm voodikohta.

250€ / öö

Päikeseterrass

Kaisma Suurjärve Puhkealal on päikeseterrass koos köögiga. Ruum mahutab kuni kolmkümmend külastajat. Terrassilt avaneb imeline vaade järvele, kus naitida maitsvaid roogi.

500€ / öö

Kogu kompleks

Saunamaja rent koos päikeseterrassi ja majutushoonega, pakub privaatsust teie unustamatuks perepuhkuseks või meeldejäävaks sündmuseks lähedaste või töökaaslastega.

5€ / h

Sõudepaat

Pakume sõudepaadi renti. Paadil on olema motori kinnituskoht, kui kliendil on soov oma mootorit kasutada (soovitavalt elektrimootorit).

50 € / h

Parvsaun

Parvsaun asub järvel, sellel on võimalik nautida sauna ja suplemise mõnusid. Parvel olemas grillimise võimalus. Mahutab kuni kümme inimest.

5 € / h

Kajak

Kajakid on ühekohalised ja neid on meil kasutada kolm. Veesõidukiga on põnev liikuda madala veega aladel ning kõrkjate vahelistes käikudes.

Vali oma unistuste puhkepaik Kaisma Suurjärve ääres!

Kaisma Suurjärve Puhkeala – siin ootavad sind loodusliku iluga ümbritsetud puhkemajad. Broneeri nüüd ja koge puhkust, kus on täiuslik kooslus kodusest mugavusest ja rahulikust atmosfäärist.