Kaisma Suurjärve puhkeala matkarada

Kaisma Suurjärve Puhkeala – Maalilised Puhkemajad Kaisma järve ääres

Tere tulemast Kaisma Suurjärve Puhkeala kodulehele! Meie idülliline asukoht Kaisma Suurjärve kaldal pakub elamusi otse looduse südamest. Meie missioon on pakkuda külastajatele unustamatut puhkust, tuues teieni parima elamusega teenused. Panustame isikupäraste ja rahulikke hetki pakkuvate peatumispaikade loomisse. Avastage meie võluvat valikut ja broneerige oma ideaalne puhkuseaeg juba praegu!

Saunamaja

Meie Puhkeala Hetked

Tutvuge meie puhkeala loodud eriliste hetkedega, mis kinnitavad meie pühendumust idüllilisele puhkusekeskkonnale. Oleme tänulikud, et oleme võimaldanud mälestusväärseid hetki, tuues külastajate ellu lõõgastust ja naudingut.

3 või 6 km

Matkarada

Valige endale mugav matk laudteel või siis ekstreeme järve ümbritsev kallasrada koos looduses asetsevate väljakutsetega.

Sõudepaadid

Õnnelikud sõudjad ja aerutajad

Puhkeala rendime välja sõudepaate ning ühekohalisi kajakke.

Parvsaun

Keset vett

Tuulevaikse päeval on võimalik parvel grillida ning saunatada. Seltskonna suuruseks kuni 10 inimest.

24/7

Vaikus ja Mugavus

Oleme teie jaoks olemas iga päev ja öö, et tagada teie puhkuse täielik vaikus ja mugavus.

Meie kogemus Kaisma Suurjärve Puhkealaga oli imeline. Päikeseterras rahuldas meie vajadused nii koosolekuks kui ka meeleolukaks õhtuks. Saunamaja leilisaun koos suplusega paari sammu kaugusel hoonest on nauding omaette.

Virgutav 3 km pikkune hommikune jalutuskäik ärkavas looduses, uduse järve kaldal pakub hingele lapselikku elevust ning paadiga järvel õngekorki vaadates avastad, et hetked iseenda ja lähedastega vajavad loomist!

Soovitame soojalt kõigile puhkuseotsijatele!

Ettevõtja

Õpetaja

Vali Kaisma Suurjärve idüll juba täna!

Ära maga maha võimalust puhata looduskaunis Kaisma Suurjärvel. Avasta meie võluvaid puhkemaju, matkaradu ning looduse värskust ning leia oma paradiis.